Умови надання гарантії

На конвектори, які випускаються на «Заводі «Конвектор», встановлено гарантійний строк експлуатації. Гарантійний строк експлуатації рахується з дати продажу. В разі відсутності дати продажу – з дати виготовлення.
На протязі дії гарантійного строку експлуатації Завод «Конвектор» гарантує безкоштовне усунення недоліків, що виникли через приховані дефекти матеріалів і конструкції обладнання.
У випадку проведення гарантійних робіт витрати по ремонту виробу, виклик майстра та використані запчастини оплачує Завод «Конвектор».
Гарантійний строк експлуатації на газові конвектори АКОГ становить 5 років.

Гарантійний строк експлуатації на газові конвектори АКОГ становить 5 років, окрім:

Головною умовою для початку дії гарантійного терміну експлуатації  є відмітка вповноважених організацій в ”Талоні на введення в експлуатацію”. Відсутність відмітки в ”Талоні про введення в експлуатацію” свідчить про те, що роботи по монтажу та введенню в експлуатацію виконувались некваліфікованими особами, які не мають права здійснювати таку діяльність, і автоматично анулює заводську гарантію.

Потрібно знати, що на Заводі проводиться запуск (запалювання), спеціальна настройка газової автоматики безпеки та перевірка всіх робочих параметрів кожного газового конвектора АКОГ. Це дозволяє не проводити додаткові пусконалагоджувальні роботи після закінчення робіт по монтажу конвектора, а одразу експлуатувати прилад.

Газовий конвектор АКОГ не потребує щорічного технічного обслуговування. В разі дотримання умов транспортування, зберігання, правил монтажу та експлуатації, які наведені в керівництві, термін служби газового конвектора АКОГ складає не менше 15 років.


Адреса авторизованих сервісних центрів


Як стати авторизованим сервісним центром