Озонатори 2

Озонатори

logosss222.png

– Тип корпуса: нержавіюча сталь.
– Таймер до 180 хв.
– Гарантія 3роки.
–  Оновленна змінна озонуюча пластина: для заміни потрібна лише 1 секунда, велика площа спікання, краща тепловіддача та тривалий термін експлуатації.
– Найновіший пластиковий замок: виймайте та замінюйте його лише однією рукою, без гвинтів.
– Дизайн 3-в-1: озонова пластина, пластиковий тримач і радіатор, все в одному модулі, компактний і безпечний.
– Низький рівень шуму, відсутність вібрацій при роботі апарату
– Фільтр на вентиляторі.
– Спосіб створення озону:коронний розряд-відповідно створюються іони-додатково проходить іонізація.
– Захист живлення: озонатор автоматично вимкнеться після видалення модуля.
– Захист від перегріву:  термостат всередині модуля- живлення буде вимкнено, якщо вийняти модуль.
– Заземлення.

Прилад створює молекули озону О³ з кисню, що міститься в повітрі, за допомогою високочастотного і високовольтного розряду. Таким же чином повітря в природі насичується озоном після розряду блискавки. Отриманий озон високої концентрації ефективно вбиває всі мікроби і віруси не тільки в повітрі, але й ті, які знаходяться на предметах, розщеплює молекули, які забруднюють повітря, на безпечні речовини. Після реакції з забруднювачем або вірусом, озон розпадається на молекули кисню. Результат абсолютно чисте і незаражене повітря. Здатність озону знищувати віруси і бактерії в кілька разів ефективніше ультрафіолету кварцових ламп і на 50% раз ефективніше хлору.

– 100% дезінфекція тепер доступна без вашої участі і небезпечних хімічних реагентів!
– Дезинфікує не тільки повітря, а й предмети.
– Ідеально підходить для видалення неприємних запахів біологічного і хімічного походження, а також санації будь-яких приміщень і транспорту.
– Ефективно знищує всі відомі патогени, включаючи всі види грибка і цвілі, всі види стафілокока, синьогнійної палички та види комах і кліщів на будь-якому етапі їх розвитку.
– Дезінфекція стаціонарних кондиціонерів; усунення запахів хімічного походження (фарба, лак, клеї, лінолеум, чадний газ, родон, робота оргтехніки і т.д.); усунення запахів нових меблів (фенолів і формальдегідів); запахів диму і гару.

Рекомендації щодо застосування озонаторів :

– oфіси, готелі, магазини, тренажерні зали, перукарні, автомийки, хімчистка салону автомобіля (очищення від неприємних запахів); клінінгові компанії (очищення повітря в приміщеннях); медичні установи (дезінфекція); – підприємства громадського харчування (усунення запахів тютюну, неприємних кухонних запахів, дезінфекція туалетів, морозильних камер); дитячі садки, школи (профілактичне очищення повітря від вірусів і бактерій); – складські приміщення; овочесховища, тепличні господарства; – станції техобслуговування і ремонту кондиціонерів (очищення систем кондиціонування автомобілів); – підприємства. Також озонатор може ефективно застосовуватися в наступних цілях: дезодорація повітря; детоксикація повітря; біологічна очистка або санація приміщень; демеркуризацію приміщень; зміна ионо-озонного балансу в повітрі приміщень; збільшення термінів зберігання овочів і фруктів; обробка грунту теплиць, зараженої фітофторою; в технології переробки та зберігання продукції птахівництва з метою підвищення їх зберігання і харчової цінності; в технології інкубації яєць; обробка та зберігання кормів; обробка насіння зернових культур з метою знезараження і т.д.