Про нас

Завод «Конвектор» – виробник №1
газових конвекторів в Україні

Питання опалення житла завжди було надзвичайно важливим і актуальним. Одним з найбільш оптимальних рішень нині є індивідуальне опалення. А найвигіднішим і найбільш надійним ресурсом тепла, не дивлячись на цінові коливання, залишається природний газ.

Найоптимальніше рішення  питання тепла пропонує Ужгородський Завод «Конвектор». З дня його створення (16 жовтня 1998 року) головною метою Заводу є задовольнити потребу простих людей у надійному і, що найголовніше, доступному джерелі тепла. Нині підприємство серійно випускає широкий модельний ряд газових  конвекторів АКОГ, які забезпечують вирішення проблеми автономного опалення для кожного:

приватні будинки та заміські дачі

квартири у багатоповерхівках
офіси та робочі приміщення

На сьогоднішній день експлуатується понад 1 000 000 одиниць нашої опалювальної техніки, які обігрівають мільйони людей в Україні, Грузії, Молдові, Казахстані, Узбекистані та інших країнах. Завод «Конвектор» справедливо вважається провідним виробником газової опалювальної техніки в нашій державі.

Ми гарантуємо високу якість – на рівні найкращих світових брендів за розумну ціну. І це не просто слова! Виробництво здійснюється на високотехнологічному європейському обладнанні, використовуються високоякісні комплектуючі від провідних світових виробників. Щороку Завод «Конвектор» інвестує кошти в сучасне обладнання та новітні технології, розширення модельного ряду та виробничих потужностей. Особлива увага приділяється лабораторним дослідженням та інноваціям.

Підтвердженням успішної роботи є численні нагороди Заводу:

  • срібна медаль «Незалежність України» Міжнародного академічного рейтингу якості «Золота Фортуна» (2002 р.),
  • знак «Вища проба», Міжнародна золота медаль якості (2003 р.),
  • сертифікат якості Європейського центру дослідження ринку EMRC (Брюссель, 2004 р.),
  • переможець національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі» (2005 р.),
  • переможець рейтингу «Лідер промисловості та підприємництва України – 2006».

Газові конвектори АКОГ

У 1998 році Ужгородський Завод «Конвектор» розпочав серійне виробництво газових конвекторів АКОГ – на той момент абсолютно нового для України приладу. Нині Завод серійно випускає 14 моделей газових конвекторів АКОГ різної потужності із чавунними та стальними теплообмінниками. Всі моделі оснащені газовою (не електричною) автоматикою SIT та НUK.

Конвектори АКОГ прекрасно зарекомендували себе як в Україні так і в зарубіжних країнах: Молдові, Грузії, Узбекистані, Казахстані. Невпинно зростають об’єми виробництва. З 2012 року щорічний випуск газових конвекторів АКОГ складає близько 85 000 штук! Саме тоді Завод «Конвектор» отримав почесне звання і до сьогодні вважається «Виробником №1 газових конвекторів в Україні». Висока якість наших конвекторів перевірена часом. Гарантія від виробника – 5 років. Мінімальний термін експлуатації – не менше 15 років.

Зв’язок та Сервіс

Ми добре розуміємо, що життя приладу не закінчується на виробництві – там воно лише починається. Ми робимо все, щоб наша продукція вірою і правдою служила Вам довгі роки. Сервіс – це шлях турботи про споживача. Сучасний менеджмент плюс розгалужена мережа авторизованих сервісних центрів у всіх регіонах України забезпечують успішне вирішення будь-якої технічної проблеми в найкоротші терміни. Постійний діалог з нашими клієнтами забезпечують: гаряча лінія Заводу та інші лінії зв’язку, безперебійно діючі протягом робочого часу. Інформація про всі наші сервісні центри є постійно доступні на сайті «Заводу «Конвектор». Регулярно проводяться навчання та консультації для працівників сервісних служб. Ми гарантуємо оперативне реагування та якісний сервіс на постійній основі.

Високі результати здобуваються у повсякденній творчій роботі усього колективу на чолі із генеральним директором — Анатолієм Івановичем Головничем. Його вагомий особистий внесок у створення ділової управлінської структури відзначено Золотою медаллю «За ефективне управління».

Партнери та Продаж

Завод «Конвектор» чітко дотримується принципів партнерства, заснованих на взаємній довірі у відносинах із бізнес-партнерами. Ми забезпечуємо своїх представників якісною рекламною продукцією, щорічно проводимо семінари, підтримуємо постійний діалог та консультуємо по будь-яким питанням. Результатом цієї політики є потужна мережа фірмових магазинів та представництв Заводу «Конвектор» у всіх регіонах України та співпраця з Грузинськими та Узбекистанськими партнерами. І головне – наша продукція є доступною у будь-якій точці нашої держави по однакових фіксованих Заводських цінах.

Продукція від Заводу «Конвектор» — сучасне рішення тепла у Вашому домі.

ВІДЕО ПРО ЗАВОД