Завод "Конвектор" прийняв участь у виставці "Аква-Терм Київ 2013"

14-17 травня 2013 року Завод «Конвектор» прийняв участь у ювілейній, 15-й Міжнародній виставці опалення, вентиляції, водопостачання «Аква-Терм Київ 2013». 
       Традиційно, виставка «Аква-Терм Київ» є однією з найважливіших подій у галузі опалення, вентиляції та водопостачання в Україні, а також входить до топ-10 галузевих подій Європи, нарівні з ISH (Франкфурт), Climatización (Мадрид), Chillventa (Нюрнберг) та ін. Цього року на виставці були представлені 635 компаній з 28 країн світу. 

v1 v2 v3

«Аква-Терм Київ» - авторитетний захід, особливістю якого є те, що компанії-учасниці представляють свої найкращі розробки та новинки продукції.
        В ході цьогорічної виставки Завод «Конвектор» представив одразу 2 новинкигазову колонку табюджетний котел TEPLOWEST, які надійдуть у продаж вже у липні 2013 року у димохідній та турбо версії.
        Особливо великий інтерес у відвідувачів виставки викликала колонка TEPLOWEST. Було отримано велику кількість позитивних відгуків стосовно функціональних можливостей колонки та її ціни, що є конкурентоздатною на ринку. Колонка TEPLOWEST має 3 вагомі переваги, яких не має жодний аналог:
       - Комфорт - стабільна температура води при зміні напору,
       - Безпека - газова автоматика припиняє подачу газу при будь-яких екстрених ситуаціях,
       - Зручність - електронний дисплей з підсвічуванням забезпечує простоту управління колонкою.
         Окрім того, потужність 18 кВт дозволяє прогріти 11 л води на хвилину.

v4 v5 v6

 Також спостерігався неабиякий інтерес і до бюджетного котла TEPLOWESTБюджетний котел - цікавий тим, що може слугувати недорогою альтернативою старим напольним котлам з низьким ККД. Менеджери на стенді надавали консультації щодо технічних параметрів, функціональних можливостей та комплектації даного котла.

v7 v8

 

 

 

 

 

Back to top
Back to top