30 жовтня 2014 року ми радо зустріли студентів другого та третього курсів Факультету міжнародного бізнесу і менеджменту, які виявили бажання перевірити свої теоретичні знання, зазирнути вглиб виробництва продукту і побачити на власні очі як будується якість зсередини.

       Сьогодні, в світі надшвидкісних технологій та в умовах жорсткої конкуренції на ринку праці, молоді все важче зорієнтуватись і обрати для себе вірний напрямок. Яким критеріям потрібно відповідати, щоб успішно пройти співбесіду і отримати роботу? В свою чергу, перед підприємцями постає питання про залучення кваліфікованих молодих спеціалістів з сучасним, креативним мисленням.

Ми вирішили приділити увагу цьому питанню та розпочати проведення екскурсій-лекцій для молоді, щоб ознайомити їх з технологією виробництва. Така практика допоможе зрозуміти себе і зорієнтуватись у виборі майбутньої професії, і найважливіше, звернути увагу на вітчизняного виробника. Ми впевнені, що ця екскурсія і знайомство з нами як національним виробником змінить стереотип, що європейське - краще ніж українське, і ми не поступаємось нашим європейським конкурентам.

 

IMG 2405-1

Хлопці і дівчата відвідали всі виробничі цехи і ознайомились з основними стадіями виробництва і зборки газових конвекторів, колонок та котлів.

IMG 2366minIMG 2376min

IMG 2382minIMG 2380

Особливо були вражені процесом емалювання, і затамувавши подих дивилися як з печі обпалу, розпаленої до 800 градусів були вийняті для охолодження акуратно складені корпуса.

IMG 2400-3

        Протягом екскурсії ми відповідали на всі запитання майбутніх спеціалістів, що стосувались технічної та економічної сторін підприємництва: конкуренція, рентабельність, попит на сучасному етапі та вихід на міжнародний рівень, персонал і техніка безпеки, та багато ін.

       Сподіваємось, що допомогли остаточно сформувати позитивну думку про сучасне виробництво і роль кожного з нас в розбудові української економіки. Ласкаво просимо!  Ми гостинно зустрінемо всіх бажаючих познайомитись з національним виробником!

Back to top
Back to top