Колонки Teplowest - тепла вода у всі пори року!

kolonka 450   У зв'язку з настанням літа та проведенням планових оглядів, ремонтів теплових мереж і, як наслідок, відключенням гарячої води, саме зараз час задуматися над тим, як уникнути цієї неприємності.

Приймати прохолодний душ, звичайно ж, корисно, але не кожному це до вподоби.
   Уникнути непотрібного переохолодження Вам допоможе звичайний водонагрівач. На даний момент існує величезна кількість водонагрівачів, що відрізняються обсягом, різними функціями, можливостями, формами (для прикладу - накопичувальні електричні бойлери та газові водонагрівачі). Ємкості накопичувального бойлера не вистачить на цілу ванну, але для прийому душу і щоденного миття посуду повинно цілком вистачити. Ми ж Вам пропонуємо уникнути постійного контролю витрат гарячої води та обрати для себе газовий проточний водонагрівач TEPLOWEST.
   Його переваги очевидні - миттєвий нагрів води, економне споживання газу та електроенергії. Водонагрівачі TEPLOWEST мають ще ряд додаткових переваг над іншими нагрівачами: управління ними здійснює електронна плата, яка забезпечує постійну температуру води на виході, незалежно від перепадів напору води та тиску газу. Колонка нагріває 11 літрів води на хвилину, що є середньою нормою споживання гарячої води в кваритрі або невеликому будинку. Ви можете бути на всі 100% впевненні в якості колонок TEPLOWEST, оскільки їх надійність забезпечують європейські комплектуючі, кожна колонка перевіряється на заводському конвеєрі.
   Якщо у Вашій оселі є димар, то пропонуємо встановити димохідну колонку TEPLOWEST ВПГ-11-В, в разі відсутності димаря — підійде турбована версія цієї колонки TEPLOWEST-ВПГ-11-С.

  

Back to top
Back to top