Завод "Конвектор" отримав сертифікат ISO 9001:2008

ISO convector zavodШановні споживачі, партнери, друзі.
Як Ви знаєте, Завод "Конвектор" постійно розвивається та працює над покращенням якості продукції. Протягом квітня 2014 року Завод проходив сертифікацію системи управління якістю і у травні ми отримали Сертифікат ISO 9001:2008.


Абревіатура ISO (ІСО) давно сприймається як синонім гарантії високої якості, походить від англомовної назви Міжнародної організації зі стандартизації (International Organization for Standardization). Міжнародна організація зі стандартизації розробляє стандарти, дотримання яких гарантує, що товари та послуги є безпечними, надійними й якісними, а виробничі процеси побудовано на використанні максимально ефективних ресурсів із мінімальним впливом на навколишнє середовище.


ISO 9001:2008 - один із найпопулярніших стандартів, розроблених Міжнародною організацією зі стандартизації. Він прийнятий у більш ніж 170 країнах світу.
ISO 9001 – це система управління якістю, сертифікація за якою гарантує, що підприємство може випускати продукцію на стабільному рівні якості та постійно його підвищувати. Робота за принципами ISO 9001 означає, що компанія контролює якість на виробництві. Це мінімізує ризик отримання продукції невідповідної якості та перетворює роботу з поліпшення якості на фундамент виробничого процесу.


Чому стандарти ISO важливі для споживачів?
У першу чергу, наявність діючого на підприємстві сертифікату ISO дає впевненість у безпеці продукції, яку Ви купує. Ці загальноприйняті стандарти визначають виробничі характеристики й норми, згідно яких мають виготовлятися товари. Саме завдяки стандартизації Ви може бути впевнений у належній якості продукції та її екологічності.
По-друге, у розробці стандартів беруть участь не лише виробники продукції, але й споживачі різних країн. Це означає, що товари, які зійшли з конвеєрів сертифікованих підприємств, виготовлено із повним урахуванням усіх вимог покупців.
Це досить вагомі причини, щоб звертати увагу на наявність чи відсутність відмітки ISO на упаковках товарів.


Переваги впровадження стандартів ISO для кінцевого споживача:
- стандарт ISO підтверджує відповідність якості продукції Заводу "Конвектор" світовим вимогам і стандартам;
- якість продукції забезпечується за рахунок уніфікованої системи управління і контролю на всіх етапах виробництва;
- стандарт ISO забезпечує орієнтацію виробництва продукції на потреби споживача;
- постійне удосконалення продукції.

 

Отже, сетирфікат ISO 9001:2008 - ще одне підтвердження високої якості продукції  Заводу "Конвектор" та гарантія того, що процес покращення якості є постійними і відповідає всім міжнародним стандартам.

Back to top
Back to top