"Аква-Терм Київ" 2014

Конвектор Аква-Терм 2014З 13 по 16 травня Завод "Конвектор" прийняв участь у 16-й Міжнародній виставці опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, сантехніки та басейнів "Аква-Терм Київ 2014". Незважаючи на непросту політичну і економічну ситуацію в Україні, виставка пройшла доволі успішно. Цього року в ній взяли участь близько 370 компаній-учасниць із 19 країн світу.

 

  Завод "Конвектор" на виставці представив одразу 3 новинки:
- Енергонезалежну колонку "Teplowest";
- Конденсаційний котел "Teplowest" потужністю 30 кВт;
- Вентиляторний блок до конвектора АКОГ.

  Також було представлено і інші види продукції Заводу - конвектор АКОГ з чавунним теплообміннком, котел "Teplowest" АГД 18-С-М, котел "Teplowest Budget" КГО 18-С.

  За час роботи виставки наш стенд відвідало багато відвідувачів. Велику кількість позитивних відгуків отримала енернонезалежна колонка "Teplowest", яка працює від п'єзозапалу і нагріває 11 літрів води на хвилину.
  Особливу увагу у період здорожчання енергоносіїв відвідувачі приділяли конденсаційному котлу "Teplowest" потужністю 30 кВт. Даний вид котлів має дуже високий показник ККД - до 106%, а модель потужністю 30 кВт може обігріти приміщення площею до 270 м².
  Цікавим також був і вентиляторний блок для конвекторів АКОГ, який можна встановлювати як опцію на всі моделі конвекторів. Використанння вентиляторного блоку пришвидшує обігрів приміщення та забезпечує максимальний комфорт за коротий відрізок часу.

  Для того, щоб побачити як все відбувалось, пропонуємо до Вашої уваги декілька фото:

zavod convector aqua therm 2014-1 zavod convector aqua therm 2014-2
zavod convector aqua therm 2014-4 zavod convector aqua therm 2014-6
Back to top
Back to top