До уваги представників торгових точок, що займаються продажем опалювальної техніки!

 Logo Konvektor     Тепер продавати продукцію Заводу «Конвектор» - котли і колонки Teplowest чи конвектори АКОГ стало ще простіше! Покупець має можливість побачити торгову точку на карті і одразу отримати інформацію, який саме товар (котли чи конвектори) продається в даній торговій точці.

 

     На оновленому офіційному сайті Заводу «Конвектор» з’явилась можливість розміщення торгових точок з визначенням їх місця розташування. Тобто, на карті Вашого населеного пункту позначено де саме розташована Ваша торгова точка і покупець може одразу прокласти оптимальний маршрут до неї. Таким чином, покупцям буде легше знайти Вашу торгову точку і зробити покупку саме у Вас.
     Також пропонуємо Вам розмістити інформацію про продукцію Заводу, яка представлена у Вашій торговій Точці (напр.: котли Teplowest, конвектори АКОГ) у полі «Коментарі», що додається до кожної торгової точки.

     Отож, знаходьте Ваш магазин у розділі «Продаж» (підрозділ «Точки продажу») та вказуйте у коментарях вид продукції Заводу «Конвектор» (котли і колонки Teplowest, конвектори АКОГ), що продається у Вашій торговій точці.

     Якщо Вашого магазину ще все нема на нашому сайті, пропонуємо Вам скористатися можливістю додаткової реклами і розмістити інформацію про магазин надіславши листа на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . В листі необхідно вказати назву магазину, його адресу та контактний телефон. Як тільки ми отримаємо Ваш лист, протягом одного робочого дня з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення даних, після чого інформація про Ваш магазин відразу з'явиться на сайті виробника.

     Бажаємо Вам хороших продаж!

Back to top
Back to top