Про нас

Завод «Конвектор» - виробник №1 газових конвекторів в Україні

 Анатолій Іванович Головнич

Питання опалення житла нині є надзвичайно важливим і актуальним в Україні. Застарілі, подекуди аварійні та катастрофічно неекономні системи центрального опалення у містах і дідівські печі в селах спонукають українців шукати сучасне вирішення питання тепла у своєму домі.

Одним з найбільш оптимальних рішень нині є індивідуальне опалення. А найвигіднішим і найбільш надійним ресурсом тепла, не дивлячись на цінові коливання, залишається природний газ.

Сучасне рішення питання тепла пропонує Ужгородський Завод «Конвектор». З дня його створення (16 жовтня 1998 року) головною метою Заводу є задовольнити потребу простих людей у надійному і, що найголовніше, доступному джерелі тепла. Нині підприємство серійно випускає широкий модельний ряд газових настінних котлів «Teplowest», газові колонки «Teplowest» та газові конвектори АКОГ, які забезпечують вирішення проблеми автономного опалення та гарячого водопостачання для кожного:

  • приватні будинки та заміські дачі;
  • квартири у багатоповерхівках;
  • офіси та робочі приміщення.

На сьогоднішній день експлуатується близько 1 000 000 одиниць нашої опалювальної техніки, які обігрівають мільйони людей в Україні, Росії, Грузії, Молдові, Казахстані, Узбекистані та інших країнах. Завод «Конвектор» справедливо вважається провідним виробником газової опалювальної техніки в нашій державі.

Саме розташування Заводу – в центрі Європи, свідчить, що тут переплелись світогляди та відношення до роботи представників Сходу і Заходу, європейський підхід та слов’янський дух. Передові західні технології та відмінна європейська якість поєднуються із традиційними національними цінностями: домашній затишок, щаслива родина, теплий і здоровий дім. Це створює ексклюзивний підхід до виробництва нашої продукції, завдяки якому кожен наш котел чи конвектор має свою індивідуальність. А весь секрет у тому, що ми вкладаємо у кожен наш виріб свою позитивну енергетику, бо робимо його зі всією душею, для людей.

Ми гарантуємо високу якість – на рівні найкращих світових брендів за розумну ціну. І це не просто слова! Виробництво здійснюється на високотехнологічному європейському обладнанні, використовуються високоякісні комплектуючі від провідних світових виробників. Щороку Завод «Конвектор» інвестує кошти в сучасне обладнання та новітні технології, розширення модельного ряду та виробничих потужностей. Особлива увага приділяється лабораторним дослідженням та інноваціям.

Підтвердженням успішної роботи є численні нагороди Заводу:

  • срібна медаль «Незалежність України» Міжнародного академічного рейтингу якості «Золота Фортуна» (2002 р.),
  • знак «Вища проба», Міжнародна золота медаль якості (2003 р.),
  • сертифікат якості Європейського центру дослідження ринку EMRC (Брюссель, 2004 р.),
  • переможець національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі» (2005 р.),
  • переможець рейтингу «Лідер промисловості та підприємництва України - 2006».

Газові конвектори АКОГ

У 1998 році Ужгородський Завод «Конвектор» розпочав серійне виробництво газових конвекторів АКОГ – на той момент абсолютно нового для України приладу. Нині Завод серійно випускає 14 моделей газових конвекторів АКОГ різної потужності із чавунними та стальними теплообмінниками. Всі моделі оснащені газовою (не електричною) автоматикою SIT та MP – італійського виробництва.

Конвектори АКОГ прекрасно зарекомендували себе як в Україні так і в зарубіжних країнах: Росії, Молдові, Грузії, Узбекистані, Казахстані. Невпинно зростають об’єми виробництва. Так, з 2000 р. вони щорічно збільшувались мінімум удвічі, а з 2006 року щорічний випуск газових конвекторів АКОГ складає близько 100 000 штук! Саме тоді Завод «Конвектор» отримав почесне звання і до сьогодні вважається «виробником №1 газових конвекторів В Україні». Висока якість наших конвекторів перевірена часом. Гарантія від виробника – 5 років. Мінімальний термін експлуатації – не менше 15 років.

Газові настінні котли Teрlоwest

З 2007 року Завод «Конвектор» розпочав серійний випуск сучасних газових настінних котлів «Teplowest»Бренд «Teplowest» – це європейська якість помножена на український дух. Створюючи котел, ми насамперед турбуємося про комфорт і спокій людей та вважаємо, що все в ньому повинно бути найкращим. Втілюючи нашу мрію в життя, ми використовуємо у наших розробках лише високоякісні комплектуючі, які представляють провідних європейських виробників – світових лідерів у своїх напрямках.

Якість котлів «Teplowest» та їх відповідність європейським стандартам гарантує сучасна, сертифікована, повністю комп’ютеризована лабораторія, яка контролює виробництво продукції на різних етапах. І що найважливіше – лабораторні дослідження дозволяють активно впроваджувати інновації, постійно вдосконалювати існуючі моделі та працювати над запуском розробок нового покоління котлів.

На сьогоднішній день газові настінні котли «Teplowest» максимально задовольняють потреби кожного українця. Підприємством розроблено та серійно випускається близько 20 моделей котлів потужністю від 18 до 30 кіловат, які здатні обігрівати приміщення площею до 300 квадратних метрів. Двоконтурні моделі забезпечують автономне опалення та гаряче водопостачання, одноконтурні – лише опалення. Конденсаційні котли - найсучасніше покоління котлів, ККД якого досягає 108%. Всі котли налаштовані на роботу в українських умовах і можуть працювати з системами низькотемпературного опалення підлоги. 1 рік гарантії та 14 років експлуатації!

Якісні, надійні, безпечні, економні – котли «Teplowest» добре зарекомендували себе на сучасному ринку опалювальної техніки і вже десятки тисяч наших виробів зігрівають домівки українців та жителів багатьох інших країн. Газові настінні котли «Teplowest» із впевненістю замовляють будівельні компанії для встановлення у новобудовах. Цілі багатоповерхівки у різних куточках України укомплектовані нашими котлами, що дарують тепло їх щасливим жителям.

Газові колонки Teрlоwest

З серпня 2013 року Завод "Конвектор" розпочав серійний випуск колонок «Teplowest». Залучаючи найсучасніші технології та інновації, наші конструктори розробили унікальну газову колонку, яка не має аналогів в Україні.

Особливістю колонок «Teplowest» є те, що керування ними здійcнює електронна плата управління, яка автоматично регулює потужність пальника, забезпечує захист від перегрівання та від замерзання. Також у колонках Teplowest є можливість ручного налаштування найбільш комфортної температури споживання води навіть при низькому тиску води в системі.

Традиційно, високу якість колонок Teplowest забезпечують комплектуючі від найкращих світових виробників.

 Зв’язок та Сервіс

Ми добре розуміємо, що життя приладу не закінчується на виробництві – там воно лише починається. Ми робимо все, щоб наша продукція вірою і правдою служила Вам довгі роки. Сервіс – це шлях турботи про споживача. Сучасний менеджмент плюс розгалужена мережа авторизованих сервісних центрів у всіх регіонах України забезпечують успішне вирішення будь-якої технічної проблеми в найкоротші терміни. Постійний діалог з нашими клієнтами забезпечують: гаряча лінія Заводу та інші лінії зв’язку, безперебійно діючі протягом робочого часу: телефони, електронна пошта, форум у мережі Інтернет. Інформація про всі наші сервісні центри є постійно доступною на сайті Заводу «Конвектор». Регулярно проводяться навчання та консультації для працівників сервісних служб. Ми гарантуємо оперативне реагування та якісний сервіс на постійній основі.

Високі результати здобуваються у повсякденній творчій роботі усього колективу на чолі із генеральним директором - Анатолієм Івановичем Головничем. Його вагомий особистий внесок у створення ділової управлінської структури відзначено Золотою медаллю «За ефективне управління».

Партнери та Продаж

Завод «Конвектор» чітко дотримується принципів партнерства, заснованих на взаємній довірі у відносинах із бізнес-партнерами. Ми забезпечуємо своїх представників якісною рекламною продукцією, щорічно проводимо семінари, підтримуємо постійний діалог та консультуємо по будь-яким питанням. Результатом цієї політики є потужна мережа фірмових магазинів та представництв Заводу «Конвектор» у всіх регіонах України. І головне – наша продукція є доступною у будь-якій точці нашої держави по однакових фіксованих Заводських цінах. І навіть, якщо у Вашому населеному пункті немає представництва Заводу «Конвектор», Ви завжди можете придбати газові конвектори АКОГ та газові настінні котли «Teplowest» через наш Інтернет-магазин.

Продукція від Заводу «Конвектор» - сучасне рішення тепла у Вашому домі.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФІЛЬМ ПРО ЗАВОД "КОНВЕКТОР"

 

 
 
 
 
Back to top
Back to top